Haber

TEFED ve TEODER Deprem Bölgesinde

Tüm Etkinlik Şubeler Federasyonu (TEFED)- Tüm Etkinlik ve Organizatörler Derneği (TEODER), 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş ve on ilde meydana gelen deprem felaketinin ardından birçok etkinlik, bağış toplama ve iddialı çalışmalara imza attı.

Tüm Etkinlikleri ve Organizatörleri Derneği Başkanı Erol Yıldırım, deprem felaketinin ardından sahada depremzedelere yardım etmek için seve seve çalıştıklarını belirtti.

Yardım, destek ve kaynak geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra afet bölgesindeki çocukların moral ve moral olarak daha iyi hissetmeleri için meslek grupları ile birlikte animasyonlar ve etkinlikler düzenleyerek yoğun çalışmalarına devam etmektedir.

İstekli grupta pedagog ve klinik psikologların da yer aldığı ekip tarafından sihir gösterileri, sinema gösterimleri, her yaş grubuna uygun ikramlar ve oyuncaklar dağıtıldı. Yıldırım, yardım çalışmalarının 19-20-21 Mart tarihlerinde farklı içeriklerle tekrarlanacağını ve depremzedelerin yaralarını bir nebze de olsa sarmalarına yardımcı olmaya devam edeceklerini söyledi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-salipazari.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu