Ekonomi

SHIB ekosisteminde sıcak gelişme

shiba inuekosistemin yönetişim sembolü Bone ShibaTakas (BONE) yeni bir listeleme yaptı. Bu sefer, saklama cüzdanı ve tek noktadan alışveriş platformu olan Cwallet (eski adıyla CCTIP), BONE’a eklendiğini duyurdu.

Bu, Shiba Inu grubunun Shibarium beta sürümünün yakında yayınlanacağını açıklamasından sonraki üçüncü BONE listesi olacak.

2014 yılına dayanan kripto sektörünün en eski kripto para borsalarından biri olan Poloniex, platformunda BONE ShibaSwap’in (BONE) listelendiğini duyurdu. Buna ek olarak, BRL/BONE çifti listesi Brezilya kripto para birimi varlık borsası NovaDAX tarafından açıklandı.

Bildirildiği üzere Shiba Inu grubu, Shibarium beta sürümünün bu hafta yayınlanacağına dair heyecan verici bir duyuru yaptı. Haftanın bitmesine 48 saatten az bir süre kala Shiba Inu topluluğu çok hevesli görünüyor.

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi KusamaSHIBARMY, DYOR ve shibarium hashtag’lerini içeren yakın tarihli bir tweet’te topluluğa. “Lütfen resmi açıklamaları bekleyin.”söz konusu.

Shiba Inu (SHIB) SXSW’de göz kamaştırıyor

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Twitter’da SHIB’in SXSW konferansındaki varlığını gösteren bir fotoğraf paylaştı.

Shiba Inu, XR Deneyiminin bir modülü olarak öne çıkacak. Bildirildiği üzere Shiba Inu ekibi, metaverse SXSW’ye vardığında “metaverse happy hour” etiketli bir kutlamaya ev sahipliği yapacağını duyurdu.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

derbentajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu