Sağlık

Karşıyaka’da en uzun güne yogayla başladılar

Karşıyaka’da en uzun güne yogayla başladılar

Her yaşta sporu teşvik etmek amacıyla yıl boyunca farklı branşlarda spor etkinlikleri düzenleyen Karşıyaka Belediyesi, 21 Haziran Dünya Yoga Günü’nde yoğun bir katılımla yoga tutkunlarını ve vatandaşları Mavibahçe Meydanı’nda buluşturdu.

Karşıyaka Belediyesi, sağlığın şehir hayatındaki en büyük destekçisi olan spor alışkanlığını kazandıracak çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Birçok ortamda rahatlıkla yapılabilen ve bireyin hem fiziksel hem de zihinsel olarak güne zinde başlamasını sağlayan yoga en çok desteklenen sporlardan biridir. Karşıyaka Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü bu yıl 21 Haziran Dünya Yoga Günü etkinliklerini büyük ilgiyle gerçekleştirdi. Etkinlik 07.30-09.30 saatleri arasında Mavibahçe Meydanı’nda gerçekleştirildi.

YOGA İLE BULUŞMA FIRSATI!

Seçkin Çelebi ile Bir Nefes Molası etkinliğine katılanlar, güne Beste Elvanlı eşliğinde Uyandırma Servisi ile başladı. Yogayı hayatına dahil edenlerin yanı sıra yeni katılımcılar da hem bedeni hem de ruhu rahatlatan yoga ile tanışma fırsatı buldu. Her yaştan katılımcının katıldığı etkinliğe, anne babalarının eşlik ettiği çocuklar da ilgi gösterdi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan 3 günlük Dünya Yoga Günü Şenliği’ne Karşıyaka Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü de katkı sağlayacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu