Haber

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, kararsız seçmeni Kılıçdaroğlu’na oy vermeye ikna etti

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, seçime saatler kala kararsız seçmene seslendi. Kaftancıoğlu ile görüşen seçmen ikna oldu ve “Kılıçdaroğlu’na oy vereceğim” dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, oy Kentin güvenliği için hazırlıklara devam edilirken, kahve molasında İstanbul 1. Bölge milletvekili adayı Ali Gökçek, İstanbul 2. Bölge milletvekili adayı Ezgi Pekşen ve İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı Oğuz Kemal Yakar merkeze gelerek, kararsız bir seçmenle manzaralı bir toplantı yaptı. Kaftancıoğlu ve beraberindekilerle bir süre sohbet eden seçmen, kararını netleştirerek “Kılıçdaroğlu’na oy” dedi.

Toplantının ardından seçmenlere seslenen Kaftancıoğlu, şunları söyledi:

“Sevgili gençler, kadınlar, vatandaşlarımız, ‘Yarın bir oy Kemal Bey’e, bir oy Cumhuriyet Halk Partisi’ne diyorum. Böylelikle ülkeye sadece baharı getirmekle kalmayacak, tüm sorunları çözmeye çalışacağız. Akılla, ahlakla, adaletle çok kısa sürede çözülemeyeceğini düşündüğünüz sorunlar.”

Görüşmeleri sosyal medya hesabından paylaşan Kaftancıoğlu, “Genç adaylarımızla buluştuk, siz gençleri ve geleceğimizi konuştuk… Gençlerinin enerjisi güzel ülkemizi sarsın diliyorum… Türkiye’nin gençleri. CHP’ye Meclis’e de yakışır! Kemal Bey’e 1 oy, CHP’ye 1 oy”. .

Kaynak: ANKA / Siyaset

karakopru-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu