Haber

Ümit Özdağ Oynadı: ‘Umarım İnsanlar Bu Kez Doğru Seçimi Yapar’

Oyunu Ankara’da kullanan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, “Umarım Türk milleti bu anı haktan yana değerlendirir ve haktan yana tercih yapar” dedi. Ümit Özdağ, tarihi seçime günler kala Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek verdiğini açıkladı.

Mülteci ve mülteci karşıtı söylemiyle dikkat çeken Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, ikinci turda Millet İttifakı Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğini açıkladı.

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, Ankara’da bulunan TSK Mehmetçik Vakfı Hafize İhsan Payaza Ortaokulunda oy kullandı.

“21 yıllık yorgun yönetimden sonra Türkiye yeni bir yönetimle devam etme şansı buluyor”

4003 numaralı sandıkta oyunu kullanan Özdağ, zarfını sandığa attıktan sonra şu açıklamayı yaptı:

‘İyi şanlar. Sonuçlarını kısa sürede öğreneceğiz ve Türkiye yoluna devam edecek. Türk halkı 14 gün içinde iki kez demokratik hakkını ortaya koyacak ve sonucun prestijiyle ülkemiz bu seçimin sonucu ne olursa olsun yeni bir şiddet sürecine girecektir. Kim cumhurbaşkanı seçilirse seçilsin çok ciddi konuları ele alacak bir yönetimle yolumuza devam edeceğiz. Bunu diliyoruz ve Zafer Partisi olarak bunu yapmaya çalıştık. 21 yıllık yorgun yönetimden sonra Türkiye yeni bir yönetimle devam etme şansı buluyor. Seçimlerde Türk milletinin bu konudaki iradesini ortaya koyduğunun farkına varır ve Türk milletinin bu anı bir hakikat olarak değerlendirip asıl tercihini yapmasını temenni ederim. Her zaman doğruyu seçmiyoruz, umarım bu sefer seçeceğiz.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu