Yaşam

Emir Can İğrek Balıkesirlileri sonbaharda coşturdu

BALIKESİR (İGFA) – Balıkesir’de toplumsal hayatı canlandıran programlarına orta vermeden devam eden Büyükşehir Belediyesi; 23, 24 ve 25 Kasım günlerinde süper konserler düzenledi. “Sonbahar Konserleri” ismi altında gerçekleştirilen programlar, Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesinde R&B, pop ve Türkçe rap üsluplarında söylediği müzikleriyle Güneş konseriyle başladı. Sonraki günde Öğretmenler Günü’ne özel sevilen sanatçı Ferhat Göçer konseri, Şehit Turgut Salonu’nda binlerce öğretmen ve ailelerinin iştirakiyle gerçekleştirildi. Konserlerin son gününde ise; Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde periyodun en sevilen sanatkarlarından Buyruk Can İğrek hayranları salonu tıka basa doldurdu.

ÖZEL GÜNLER BALIKESİR’DE HOŞ

Muhteşem bir atmosferde gerçekleştirilen konserlerin öncesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı sanatkarlarından; Yusuf Dede, Beyza İrtük ve Ezgi Abacı da en sevilen müziklerden oluşan repertuarlarıyla seyircilere müzik ziyafeti yaşattı. “Özel günler Balıkesir’de güzel” diyerek birçok konser, söyleşi, stant, defile ve şölen ve şenlikler düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, kentin toplumsal hayatını hareketlendirmeye devam edecek.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TAMAMLAYACAK

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde Buyruk Can İğrek konserinin düzenlendiği spor salonunun da dâhil olduğu; içerisinde yüzme havuzu ve açık spor alanlarının bulunduğu kompleks; Üniversite ve Büyükşehir Belediyesi ortasında imzalanacak protokol kapsamında hem Üniversite hem de Büyükşehir Belediyesi kullanımında olacak. Alan hem üniversiteliler hem de vatandaşların kullanımına açık olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu