Haber

Bekir Bozdağ, İstiklal Caddesi’ndeki Patlamanın Detaylarını Paylaştı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İstiklal Caddesi’nde gerçekleşen patlamayla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

Bekir Bozdağ: “Bir kadın bankta 45 dakika kadar oturuyor, kalktıktan bir süre sonra patlama oluyor”

Patlamanın detaylarını paylaşan Bakan Bozdağ, ‘Bir bayan bankta 45 dakika kadar oturuyor, kalktıktan bir müddet sonra patlama oluyor.’ dedi. Ayrıca Bakan Bozdağ, vatandaşlara çağrıda bulunarak provokatif haberlere itibar etmemelerini söyledi.

İşte Bekir Bozdağ’ın açıklamaları:

“Bir kadın bankta 45 dakika kadar oturuyor, kalktıktan bir süre sonra Patlama oluyor. Pek çok provokatif haberler dolaşıyor. Asılsız yönlendirme amaçlı haberlere itibar etmemelerinin faydası vardır. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Bu olayı yapanların elbette hesabı var. Türkiye’nin güvenilirliğini, huzurunu kaçırmak, birliğimize yönelik bir saldırıdır.”

“Özel seçilmiş bir bölge. Yabancılar var dünyaya bildiri vermek istemiş olabilirler”

“Özel seçilmiş bir bölge. Yabancılar var dünyaya ileti vermek istemiş olabilirler. Türkiye güçlü bir devlet. Her seferinde milletin gücünü ardına almış 20 yıllık güçlü bir irade var Türkiye’de. Türkiye artık terörle mücadelesini sınırların dışında da sürdüren bir ülkedir. Türkiye’nin gidişatına sekte vurmak mümkün değil. Merzin Mezitli ilçesinde polis konutuna yapılan bir taarruz oldu. Teröristler çabucak tespit edildi ve ardında kimlerin olduğu ortaya çıktı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu