Haber

Zeydan Fikirlar sandık görevlisine tokat attığı iddialarını yalanladı: O benim arkadaşım, öyle bir şey yok.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar hakkında sosyal medyada dolaşan bir görüntü gündem oldu. Sandık görevlileriyle toplantı yapan Karalar’ın, bir kişiyi sahneye çağırarak tokatladığı iddia edildi. O sırada toplantıya katılanlar cep telefonlarıyla bu anları kaydederken, “Vurma, vurma, neye vuruyorsun” sözleri duyuldu.

SESSİZLİĞİ ZEYDAN KARALAR BOZDU

Gündem oluşturan olayın ardından sessizliği Karalar bozdu. Oda TV’ye konuşan Karalar, tokat tezini yalanladı. Sahnedeki kişinin kendisi olduğunu; Tartışmaların haksız olmadığını söyleyen Karalar, “45 yıldır arkadaşız, böyle bir şey olmadı. Benim gençliğimden beri arkadaşım. Yok öyle bir şey. başkanım ben yanındayım, seni destekliyorum’ Böyle bir şey var mı?” dedi.

“ŞAKA VAR”

Koltuğun ortasından “vurma” diyen sesler duyması istenen Karalar, “O ses abartılı bir ses, orada bir fıkramız var. Başka bir şey yok. Tokat falan da değil.” .” sözlerini kullandı.

“BENİ DUYMADIĞINIZDA KISA BİR ŞEKİLDE GÖSTERDİM”

Toplantının içeriği hakkında da bilgi veren Karalar, “Tabii ki benim. ‘Gel’ dedim. İstişare toplantısıydı, herkesin konuşacağı bir toplantı değildi. Sandık görevlileri ve bilişim görevlilerinin, arkadaşların yaşadığı sorunlar. bugün bir sonraki seçime başlamak için böyle bir toplantı düzenledi. ben de oradaydım. söz istedi il başkanı izin vermedi. “bu bir uygulama toplantısı değil, başka bir toplantı” dedi. sinirlendim, ‘Gel’ dedim. Sesimi yükseltince toplantının ahengi bozulmasın diye seslendim.” söz konusu.

basmakcihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu