Haber

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 10 yıllık görev süresi boyunca projelerini paylaştı

10 yıllık görev süresi boyunca birçok hizmete imza atan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, hayata geçirdiği projeleri sosyal medya hesabından paylaştı.

AK Parti Tokat Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 10 yıllık görev süresi boyunca hayata geçirdiği projeleri paylaştı. Sosyal medya hesabından paylaştığı kliple faaliyetleri hakkında bilgi veren Eroğlu, gece gündüz çalışarak Tokat’a yeni bir heyecan getirdiklerinin altını çizdi.

Başkan Eroğlu: “Gecemiz Tokat, günümüz Tokat”

Tokat Belediye Başkanı ve AK Parti Tokat Belediye Başkanı Adayı Avukat Eyip Eroğlu, 10 yıllık görev süreleri boyunca birçok alanda yatırım yaptıklarını belirterek; “Tokat’a yeni bir soluk, yeni bir heyecan getirdik. Şehrimizin her yerinde 150 yeni ve yenilenmiş yeşil ve güvenli park oluşturduk. Mevcut parkların tamamını yeni oyun setleri ile değiştirdik. Zeminlerini kauçuk malzemelerle kapladık. Parklarımızda güvenlik kameraları var. Güneş enerjisiyle çalışıyorlar. Modern aydınlatma sistemleriyle donattık. Gençlerimiz ve çocuklarımız için 30 halı saha, 40 basketbol sahası yaparak spora ve sporculara destek verdik. 10 bin olgun ağacı parklarımızla buluşturduk. Her yıl toprak. 25 bin metrekarelik devasa bir alanda şehrimizin en güzel şehir parkını oluşturduk. Haydi gelin bu süper parklar “Hep birlikte keyifli anlara şahit olalım. Gecemiz Tokat, günümüz Tokat” dedi. -TOKAT

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu