Haber

TOFAŞ’tan bayram kampı

İZMİR (İGFA) – Alt yapısından yetiştirdiği oyuncularla Türk basketboluna katma değer yaratmaya devam eden Tofaş Spor Kulübü’nün sporcuları ve antrenörleri, İzmir’de gençlerle buluştu. Tofaş Basketbol Okulları Sorumlusu Ferudun Biçermen yönetiminde, Spor Okulları ve Kamp Danışmanı Murat Özyer’in koordinasyonunda Türkiye genelinde düzenlenen Tofaş Şutör Geliştirme Kampı’nın bir sonraki durağı 19-23 Haziran 2023 tarihleri ​​arasında İzmir; TOFAŞ Kupası, Tofaş Spor Okulları arasında birebir tarihlerde gerçekleştirildi. İzmir Ege Üniversitesi Bornova Yerleşkesi’nde EGEKAMP’ta gerçekleştirilen düzenlemede basketbol antrenmanlarını ve maçlarını deneyimleyen gençler, yazın renkli etkinlikleriyle doyasıya eğlendi.

Yaklaşık 100 öğrencinin katıldığı kampta TOFAŞ A Grubu Baş Antrenörü Orhun Ene; A Grubu oyuncularından Berk Uğurlu, Tolga Geçim, Mustafa Kurtuldum ve Tevfik Akdamar da gençlerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaştı. Şut mekaniği, şut geliştirme çalışmaları, top kontrolü ve dripling ve farklı çalışmaların yapıldığı organizasyonda temel basketbol eğitimlerinin yanı sıra Tofaş Spor Kulübü Altyapı Teknik Koordinatörü ve Kişisel Gelişim Antrenörü Samir Seleskovic, Altyapı antrenörleri Oğuz Yaman ve Hicran Aras antrenör olarak görev aldı. bitişler gerçekleştirildi.

Tofaş Kupası ve Tofaş Atıcı Geliştirme Kampı’nın İzmir ayağı hatıra fotoğrafı çekimi ile sona ererken, kamp etkinlikleri sonunda katılan tüm öğrencilere sertifikaları verildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu