Haber

Sinan Ogan: “Üssümüzle Görüşmeler Yapacağım”

ATA İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, “Tabanımızla görüşeceğim. İmzacılarımızın temsilcileri ve kanaat önderlerimizle görüşeceğim. Ona göre bir sonuç belirleyeceğiz. Yol haritamızı ona göre ortaya koyacağız.” Bu sonucun durumunu da önümüzdeki 14 gün içinde görüşeceğiz. Biz üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

ATA İttifakı Başkan adayı Sinan Ogan, bu akşam saat 3.30’da Ankara’da bir otelde açıklama yaptı. Ogan dedi ki:

“Bizi bu noktaya getiren hemşehrilerimizin her birini tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum. Güç kurallardadır. oy Çalışmayı yaptık ve bugün Türkiye’deki seçim sonuçlarını doğrudan etkileyecek bir noktaya geldik. Bunu bizim için bir başarı olarak görüyorum. Aslında beklediğimiz oy daha da yüksekti ama Türkiye’deki seçim kuralları malum. Bu yüzden yorumumu daha sonra yapacağım.

Önümüzdeki bir veya iki gün içinde CET Alliance Genel Liderleri ile hızlı bir şekilde bir toplantı yapacağım. Üssümüzle konuşacağım. İmzacılarımızın temsilcileri ve kanaat başkanlarımızla bir toplantı yapacağım. ve ona göre bir sonuç belirleyeceğiz. Bu sonucun durumuna göre yol haritamızı ortaya koyacağız ve ardından önümüzdeki 14 gün içinde üzerimize düşeni yapacağız. Onun için milletimizin başı sağolsun, Türkiye’nin krize girmesine asla izin vermeyeceğiz. Bu seçim gösterdi ki bu seçimde en istikrarlı biz olduk. Bu seçim sürecini en doğru yöneten bizdik ve tutunmamıza rağmen seçim sonuçlarını doğrudan etkiledik ve değiştirdik. Bu nedenle önümüzdeki dönemde de bu durumu devam ettireceğiz ve milletimizin menfaatine neyse o konuda bir karar alacağız.”

Kaynak: ANKA / Yeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu