Yaşam

Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı’nın gelinliğinden rahatsız olduğunu söyledi

Ceyda Düvenci’nin programına konuk olan şarkıcı Sinan Akçıl, özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu. Oyuncu Burcu Kıratlı ile daha önce iki kez evli olan Akçıl, boşanmak istediğini ve Kıratlı’nın ilk düğünde giydiği gelinlikten rahatsız olduğunu söyledi.

“BOŞANMAK İSTEDİM, 12 GÜN SONRA BARIŞTIK”

Burcu Kıratlı’yla neden iki kez evlenip boşandığını anlatan müzisyen, “Aynı kişiyle iki kez evlendim. Biri 5 ay sürdü, diğeri 8 ay sürdü. İlkinde boşanmak istedim, çok güzel evet Geçen gün keşfederken fotoğrafını gördüm, kızın hızına baktım.” Çok hoş biri. Ben de “Ne güzel bir kız. Burcu iyi bir kız. İlk başta boşanmak istedim ama boşandıktan sonra tuhaf bir özlem hissettim. Bu kızla tekrar evlenmem lazım dedim. Yaptım.” bir plan, arkadaşlarım sayesinde 12 gün sonra hallettik… Saçmalıktan başka bir şey değil.” “Yemek düzenledim, mekana baskın yaptım, aldım, tekneye bindirdim, kaçırdım, otelde yer ayırttım, bahçesini kapattım, sabaha kadar orada konuştuk, sonra tekrar çıkmaya başladık. dedi. Dışarı çıkmayalım, evlenelim, haklı” dedi.

“MUHAFAZAKAR BİR İNSANIM, BURCU’NUN GELİNLİĞİNDEN RAHATSIZ OLDUM”

Burcu Kıratlı’nın 2018 yılında Amsterdam’daki düğün töreninde giydiği dekolte gelinlikten rahatsız olduğunu belirten Akçıl, “Ben muhafazakar bir adamım. Eski eşim Burcu Kıratlı’nın giydiği gelinlikten çok rahatsızım” dedi. Amsterdam’da giymiştim. Düğün gününe kadar gelinliği görmedim. Benim için çok açıktı.” “Hayatımdaki kadınların bu kadar açık olmasına karşıyım” dedi.

“BURCU İLE YAŞADIĞIM DENEYİMDEN PİŞMAN DEĞİLİM”

“İlk seferde babasına Facetime’da evleneceğimizi bile söylemiştik, ikincisinde evine gittik, davul çaldım, aldık, Hakan çok güzel bir gelinlik yaptı, yapmak istedim. Ne o ne de ben kalmasın diye bu şekilde 8 ay sürdü ve bitti. “Onunla güzel anlar yaşadık. Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim.”

yayladere-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu