Haber

Oğuzhan Koç, yeni şarkıları ‘Yok mu?’ ve “Yok”, izleyiciyi duygudan duyguya taşır

Yazdığı müzikler ve sahne performanslarıyla kitleleri peşinden sürükleyen Oğuzhan Koç, hazırlıklarını yaptığı iki yeni şarkıyı aynı anda yayınlıyor.

İzleyicilerle buluşarak, “Yok mu?” “Yok” ise farklı üsluplarıyla dinleyiciyi duygudan duyguya sürükleyecek.

Söz ve müzik Oğuzhan Koç ve Dave Telkıvıran’a ait. Dinleyenleri dans ettirecek tam bir yaz modülü.

Oğuzhan Koç’un “Bana söyleyecek bir sözü yok mu?” Soru etrafında şekillenen müzik, sıcak günlerde sahilleri, geceleri kulüpleri hareketlendirecek. Öte yandan, bu soruya cevap verilecek!

İkinci müzik “Yok”, ilk soruya yanıt olarak. Melankolik havasıyla “Yok” aslında Oğuzhan Koç’un söz ve müziğini anlatan bir kış müziği.

Oğuzhan Koç’un hangi müziğinin daha çok beğenileceği, dinleyicinin dans etmeyi mi yoksa üzülmeyi mi tercih edeceği şimdiden merak konusu oldu.

YouTube video oynatıcısı” genişlik=”560″>

Koç, şarkının kliplerini arka arkaya Hypers yönetmeni Mehmet Can Damatoğlu yönetmenliğinde çekti. Oğuzhan Koç, iki şarkıyı aynı anda çıkarmanın anlamının altını çizerek, “İlk müzikte ‘Yok’ diye soruyoruz, ‘Yok’ta cevabımızı alıyoruz. İkisinin hikayesi birbirine bağlı, devam niteliğinde.

Müziğimle hikayeler anlatmayı seviyorum. Hikayelerimin seyirciler tarafından karşılanması ve anlaşılması beni çok mutlu ediyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu