Yaşam

Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saracoğlu kuliste öpüştü mü? Jet reddi yöneticiden geldi

Birçok ünlü ismin sahne kıyafetlerini tasarlayan ve birçok moda yarışmasında heyet üyesi olan Gülşah Saraçoğlu, müzisyen. Mahsun Kırmızıgül yaklaştığı öne sürüldü. İkilinin kulislerde öpüştüğü iddia edilince cevap gecikmedi.

“MASADA YAPILAN KÖLE HABERİNDE HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATACAĞIZ”

Mahsun KırmızıgülMenajeri Yusuf Kırmızıgül aşk tartışmasının ardından yaptığı açıklamada, “Sanatçımız Mahsun Kırmızıgül hakkında çıkan asılsız ve yüzsüz haberleri kınıyoruz. Bu haberlerin perde arkasını biliyoruz. Mahsun Kırmızıgül hayranlarıyla sıcak bir bağ kurdu.” ve sanat hayatı boyunca onu izlemeye gelenleri, yöneticilerini, ekibini, yanında olduğu kulislerinde onu ziyaret etmek isteyen herkesi ağırladı. haberler Hem sanatçımıza hem de onu dinlemeye gelenlere büyük bir hakarettir. Masa başı yapılan iftira ihbarları ile ilgili hukuki süreci başlatacağımızı kamuoyuna duyururuz.

Gülşah Saraçoğlu, hakkında ortaya atılan tezlere yanıt vermedi.

DEPREM MAĞDURLARI İÇİN SEFERBER OLDU

Şarkıcı olduğu kadar yönetmen rolüyle de tanınan Mahsun Kırmızıgül, geçtiğimiz günlerde ‘İtibar Sıkıcı’ filmini seyircinin beğenisine sundu. 6 Şubat’ın merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 2 büyük depremin ardından harekete geçen Kızılgül, afet bölgelerinde haftalarca kalarak depremzedelere yardım ulaştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu