Yaşam

Gupse Özay’dan Bebek Uyuyor Paylaşımı

İki yıl evvel evlenen Gupse Özay ile Barış Arduç, kızları Jan Asya’yı 9 Eylül 2022’de kucaklarına alarak büyük bir sevinç yaşamıştı. Geçtiğimiz gün güneşli havanın tadını çıkaran Gupse Özay ve Barış Ardunç çocuklarını gezdirmeye çıkarmıştı. Bebeklerinin yüzünü göstermek istemeyen Gupse Özay’dan bebek uyuyor paylaşımı geldi. İşte o paylaşım;

Gupse Özay’dan Paylaşım Geldi

Doğum için gün sayan Gupse Özay, birkaç hafta evvel yeni tatil pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Karnı burnunda hali dikkat çeken hoş oyuncunun pozları büyük ilgi görmüştü. Birinci sefer enn olacak olan oyucunun büyüyen karnı dikkat çekmişti.

Köpeğini Paylaştı

Kız bebek bekleyen çiftten Özay, birkaç gün evvel karnı burnunda pozlarına bir yenisini daha eklemişti. Heyecanı gün geçtikçe büyüyen ünlü oyuncu, objektif karşısına geçmişti. Köpeğiyle birlikte poz veren Gupse Özay, bu kareyi, “Ablacılık…” notuyla toplumsal medya hesabından yayınlamıştı.

Gupse Özay ile Barış Arduç Kızlarına Kavuştu

Anne olmak için gün sayan Gupse Özay’ın paylaşımı takipçilerinden epeyce ilgi görmüştü. 38 yaşındaki Özay’a binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşayan Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden müjdeli haber, 9 Eylül 2022 akşamı geldi. İkili, kızlarını kucaklarına alarak birinci defa anne-baba olmanın memnunluğunu yaşadılar.

Gupse Özay ‘dan “Kıskançlık” Paylaşımı…

Özel hayatlarını gözlerden uzak bir yaşam süren oyuncu Gupse Özay-Barış Arduç çiftinden müjdeli haber, 9 Eylül 2022 akşamı gelmişdi. İkili, kızlarını kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşadılar. Bebeğine ‘Asya’ ismini veren Çiçeği burnunda anne Gupse Özay, son yaptığı ‘kıskançlık’ isimli paylaşımıyla tekrar tüm dikkatleri üzerine çekti. Başarılı sanatçı, kızı kucağındayken şirin köpeklerinin bir bakışını fotoğraflayarak “Yok canım ne kıskançlığı?” notunu ekledi.

Hayranları sabırsızlıkla küçük Asya ‘nın bir fotoğrafını ünlü oyunculardam beklerken, Gupse Özay, dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Gupse Özay’dan Bebek Uyuyor Paylaşımı

İlk sefer anne olmanın sevincini yaşayan Gupse Özay, toplumsal medya hesabından yayınladığı bir görüntü ile “Bebek uyuyor mu?” diye soranlara çektiği esprili bir görüntü ile yanıt verdi. Meslektaşlarının tersine kızının yüzünü şimdi göstermeyi tercih etmeyen Özay’ın paylaşımı hayranlarından ağır ilgi gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu