Haber

Çarşamba Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hacı Toraman Jandarma’nın 184. kuruluş yıl dönümünü kutladı

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) Meclis Başkanı Hacı Toraman, 184’üncü kuruluş yıldönümü münasebetiyle tüm jandarma mensuplarına başarılar dileyerek, “Jandarmamız milletimizin gurur kaynağıdır.”

Jandarma Teşkilatının 184. kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında Çarşamba Ticaret Borsası Meclis Başkanı Hacı Toraman, Kurucu Meclis Başkanı Nurettin Öztekin ve Genel Sekreter Sercan Yaşar, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Çelik’i makamında ziyaret etti.

Meclis Başkanı Toraman ziyarette, “Milletimizin huzur ve güvenliği için gece gündüz özveriyle çalışan Jandarma Teşkilatımızın 184. kuruluş yıl dönümünü gururla kutluyoruz. eğitimli ve uzman çalışanları, donanımı ve disiplini ile ülkemizin ayrılmaz bütünlüğünü koruyarak, milletimizin gurur kaynağı olmuştur” dedi.

Jandarma Teşkilatı’nın diğer güvenlik birimleriyle birlikte tüm bölücü unsurlara karşı her zaman üstün bir mücadele yürüttüğünü ifade eden Toraman, “Kamu görevinden aldığı güçle misyonunu başarıyla yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 184. yılını kutluyoruz. 184 yıllık büyük geçmiş, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, başta Atatürk olmak üzere, mukaddes uğrunda canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, İlçe Jandarma Komutanımıza başarılar diliyorum. İlçemizde huzurun sağlanması için görevini büyük bir özveriyle yerine getiren, tanımaktan mutluluk duyduğumuz Mustafa Kemal Çelik ve teşkilatımızın tüm mensupları.” .

İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Kemal Çelik, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Çarşamba Ticaret Borsası heyetine teşekkürlerini iletti. – SAMSUN

haber-gurgentepe.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu