Yaşam

Canik Belediyesi Gençleri Geleceğe Hazırlanıyor

Canik Belediyesi Akademi Hazırlık Kursları kayıtları devam ediyor.

Canik Belediyesi, gençlerin ve çocukların kaliteli eğitim almaları ve vizyoner bir bakış açısına sahip olmaları için çalışmalarını ve temellerini aralıksız sürdürüyor. Canik Belediyesi’nin akademi sınavlarına hazırlanan öğrencilere ücretsiz eğitim verdiği Akademi Hazırlık Kursları’na başvurular devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda yapılan akademi sınavlarında kazandırdığı yüksek kazanımlarla dikkat çeken Canik Belediyesi Akademi Hazırlık Kurslarına öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Eğitimde öncü olan Canik Belediyesi, bu yıl yapılacak olan BESYO, POMEM, MSU ve Bekçilik sınavlarına hazırlanan öğrencilere özel hazırlanan parkur alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde ücretsiz eğitim verecek.

Oluşturulan Özel Pist Alanları

Canik Belediyesi, oluşturduğu özel parkur alanlarında akademi sınavlarına hazırlanan öğrencilere eğitim verecek. Her test seti için farklı hazırlanan parkurlarda antrenman yapacak olan öğrenciler, uzman eğitmenler tarafından takip edilecek. Öğrencilerle birebir ilgilenilecek eğitimler, öğrencilerin gelişim süreçlerini an be an takip edecek. Canik Belediyesi Akademi Hazırlık Kurslarında öğrencilerin parkur performansları eğitmenler tarafından takip edilecek ve onlara özel çalışma planı yapılacak.

“Gençlerimizin disiplin ve sorumluluk duygusunu güçlendiriyoruz”

İlçede gençlere ve çocuklara ücretsiz spor eğitimleri vermeye devam ettiklerini belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Belediyesi Akademi Hazırlık Kurslarına öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiğine değindi. Lider İbrahim Sandıkçı, “Spor okullarımızla ilçemizde gençlerimize, çocuklarımıza farklı branşlarda spor eğitimleri vermeye devam ediyoruz. Her bir çocuğumuzun sporla tanışmasını önemsiyor ve kesinlikle ilgi duyduğu bir sporu profesyonel olarak yapmalarını istiyoruz. Spor yoluyla gençlerimizin ve çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunurken aynı zamanda özgüven duygularını da güçlendiriyoruz. disiplin ve sorumluluk. Akademi Hazırlık Kurslarımıza bu yıl da gençlerimizin yoğun ilgisi var. Gençlerimizi akademi sınavlarına ücretsiz olarak hazırladığımız kurslarımızda, özel parkur alanlarımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile eğitim veriyoruz. Geçtiğimiz yıllarda yakaladığımız akademi sınavlarındaki yüksek başarı oranını daha da yukarılara taşıyacağız. Başarının mutluluğunu her zaman öğrencilerimizle birlikte paylaşacağız” dedi.

Canik Belediyesi Akademi Hazırlık Kursları, eğitim programı çerçevesinde Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Antrenman Merkezi’nde yapılacak. Öğrenciler, Canik Belediyesi Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi’nin 0 (362) 228 13 00 numaralı iletişim hattından kurs başvurularını yapabilecekler.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu