Teknoloji

Apple, eski Bakışlar özelliğinin değiştirilmiş bir sürümünü Apple Watch’a geri getiriyor

Elmalar watchOS Son zamanların en önemli yazılım revizyonu üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bloomberg’den Mark Gurman’a göre şirket, Apple Watch’ın kullanıcı arayüzünün, widget’larının giyilebilir cihazlarla etkileşim biçiminiz olduğuna inanıyor. Merkezi kısmı“. iOS 14tanıttığı widget’ların “stilini” kullandığını söylüyor.

Yeni arayüz, şirketin 2017’de watchOS 4 ile tanıttığı şey. Siri saat yüzü “Bana hatırlatacağını” söyleyen Gürman, Apple’ın Apple Watch’ın fiziksel butonlarında bir değişiklik yapmayı düşündüğünü de söylüyor. Buna göre yeniden tasarlanan arayüzde saatin dijital kurma koluna basıldığında işletim sisteminin yeni widget görünümü açılacak.

Elbette bu radikal değişiklikler herkes tarafından hoş karşılanmayabilir. Bu nedenle Apple’ın bunları ilk etapta opsiyonel olarak sunması beklenebilir. Tüm bunlarla ilgili bilgilendirme Haziran ayında yapılacak. WWDC 2023 etkinliğinde duyacağız. Ancak bunun için daha çok zaman var ve Apple’ın bu süre içinde çok yol kat edeceğini düşünüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Tv Tamiri
Başa dön tuşu